Hakkımızda

Elektronik sektörü ve teknolojik alanda yaşanan gelişmeler günümüzde uluslararası alanda rekabet edebilmek açısından gerekli en önemli unsurlardan ve ekonomik büyüme sürecindeki temel itici güçlerden birisidir.
 
Kamu ve özel sektörlerden gelen geleceği zorlayıcı talepler ile elektronik sektöründe yaşanan hızlı gelişmelerin farkında olan arofa Teknoloji,  gelişmiş teknolojik ürünler üreten konusunda lider şirketlere, yüksek kaliteli ürünler sunarak bu konudaki ihtiyaçları karşılamak amacındadır.
 
2011 yılında İstanbul’da ilk defa “Spdizayn interactive” adıyla kurulan arofa Teknoloji  olarak tecrübemiz, kalite ve güven ile özdeşleşmiş ismimiz ve sektördeki saygın yerimiz ile, dünya çapında, çok çeşitli ürün yelpazesine sahip, konusunda lider birçok firmanın ürünlerini sizlerle buluşturmaktayız.
 
arofa Teknoloji olarak sadece tedarik hizmeti ile kalmayarak, tecrübeli kadromuz ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma, uygulama, satış, kurulum, ve satış sonrası teknik desteğimiz, Marka bağımsız Mobil Cihaz Teknik servis hizmeti, verdiğimiz değişmez hizmetlerdir.
 

Adresimiz:
Sultaniye Mahallesi Sıdıka Cebecioğlu Caddesi
No: 8/1 Esenyurt / İstanbul
Telefon: 0212 428 87 38
e-posta: bilgi@arslanmobile.com